Nejnovější recenze ze sekce Běžecké pásy

Housefit Spiro 80 iRun

Housefit Spiro 80 iRun

Ověřený zákazník FITHAM Sačo

Přidáno: 19. dubna 2022

• Jednoduché sestavení
  • Zatím mám jen chvilku, ale splnil očekávání
  • Dostatečný výkon
  • Návod by mohl být podrobnější a přehlednější
Housefit Spiro 20 iRun

Housefit Spiro 20 iRun

Ověřený zákazník FITHAM Taťjana

Přidáno: 18. dubna 2022

• Tichý chod
  • Mám to jen pár dní, zatím spokojenost

Trinfit Gara T600i

Ověřený zákazník Domácí fitness s.r.o. petr

Přidáno: 13. dubna 2022

Zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

Trinfit Gara T600i pas jsem vybral po pruzkumu trhu a zjistovani referenci. Budget limit jsem si dal 30k, chtel jsem nosnot 125+kg, motorovy zdvih, napojeni stroje na fitness aplikace a internet (youtube,..) a moznost chuze vedle behani, funkci PAUZA, HRC program . Nakonec jsem se rozhodl pro tento model, protoze ma dostatecnou nosnost, velkou plochu pro pohyb, nabizi super prehledny displej viditelny i bez bryli, komunikaci pres BT s externim zarizenim, externi tablet 10" je pod displejem a nezakryva ho. Pro fitnes aplikace/youtube jsem nakonec koupil za cca 4k separatni tablet, ktery je vykonnostne nekde jinde, nez integrovane pocitace u behacich pasu v teto cenove skupine a na kterem provozuji KinoMap nebo pripadne virtual walking tour filmy z youtube (nic se neseka, full hd, ...) . Behaci pas je prekvapive tichy. Sbaleny pas je tezky pres 100kg, takze pro nejake stehovani je potreba sehnat zdroje a pro montaz take nejlepe 2 osoby. Montaz neni problem, ale kdo chce pas do 3. patra a mit to na klic, tak je lepsi si objednat montaz. Pas prisel nenamazany..ale to neni problem. Jeste pozor, pri zapinani pasu vypinacem mi vyhazuje 16A B jistic, protoze tam je raz.. pak po nahozeni jistice uz zadny problem neni a pas
normalne funguje v plnem rozsahu..takze zrejme budu resit jistic 16A C. Behaci pas se pomerne dobre presunuje ve slozene poloze po rovne podlaze po koleckach. Zatim tedy spokojenost po cca 10hodinach provozu..

inSPORTline inCondi T420i

inSPORTline inCondi T420i

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 7. dubna 2022

• Optimální rozměry zařízení vhodné pro umístnění i v menším prostoru.
  • Celkový vzhled zařízení působí vyváženě s výborně řešenými postranními madly.
  • Kompaktní konstrukce, bez horního krytu motoru dává uživateli pocit celistvosti běžeckého pásu.
  • Optimální rozměr běžecké plochy pro pohodovou chůzi, klus i běh.
  • Hmotnost 70 kg a kolečka umožňují snadnou manipulaci se zařízením.
  • Nosnost do 140 kg umožňuje cvičení i "těžším" cvičencům.
  • Optimální velikost obrazovky monitoru včetně nainstalovaných aplikací.
  • Mód "Pauza" umožňuje přerušit cvičení a opět pokračovat v místě přerušení bez přírůstku času.
  • Přijímač tepové frekvence umožňuje použít jak nekódovaný tak i kódovaný přenos tepové frekvence z hrudního pásu.
  • Funkcionalita možnosti nastavení až deseti uživatelských programů je vynikající.
  • Statická poloha monitoru bez možnosti jeho naklápění zkresluje barvy a čitelnost obraz cvičencům vyšším 180 cm.
  • Pomalý procesor monitoru vyžaduje trpělivost při náběhu App. Pomalý procesor monitoru zejména při běhu dvou funkcionalit najednou, např. sledování YouTube a zobrazování průběhu parametrů cvičení a následným ručním požadavku návratu zpět či potřeby nastavení hlasitosti často způsobuje "zamrznutí" jednotky.
  • Po dokončení cvičení se parametry výstupního protokolu zobrazí na cca 10 sekund a poté zmizí bez možnosti zpětného vyvolání.
  • Nelze zobrazit celkové schéma užívání zařízení, tj. sumu naběhaných km, celkový počet kroků, celkový čas strávený na zařízení apod.
  • V návodu a popisu je několikráte zmíněn "bezpečnostní klíč" a jeho zasunutí do zařízení, který však u tohoto zařízení není vůbec nainstalován.
  • Nelze nastavit parametry uživatele jako jsou: věk, pohlaví, hmotnost, výška, zdatnost, četnost cvičení pro systémové sledování výsledků cvičení důležitých např. pro energetickou spotřebu cvičícího.

Cena zařízení přístroje kolem 36.000 Kč s DPH je přiměřená.
Zařízení plně vyhovuje uživateli, který nepožaduje záznam významných parametrů cvičení včetně jejich historie.
Výkonu a funkcionalitám počítače by měl InSPORTline věnovat zvýšenou pozornost a co nejrychleji jej inovovat.
Synergii zařízení s App mobilu resp. tabletu jsem zatím neověřil.

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Richard Martynek

Přidáno: 6. dubna 2022

Zakoupeno v inSPORTline.cz

Funguje jak má , zatím spokojenost.

Acra GB3900

Acra GB3900

Ověřený zákazník PATRO.cz Artep

Přidáno: 5. dubna 2022

Zakoupeno v PATRO.cz

Přesně splnuje moje požadavky.
Perfektní pás na domácí cvičení,lehce složitelný,tichý chod.

inSPORTline inCondi T45i

inSPORTline inCondi T45i

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Milan

Přidáno: 4. dubna 2022

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• rychlá a snadná montáž
  • intuitivní a přehledné ovládání na panelu
  • tichý chod
  • pohodlné běhání a rychlé reakce na změny-rychlost a náklon
  • možnost umístit tablet, mobil a pití do držáku-ků
  • pohodlné držení za madla a prostor kolem nich
  • běhací plocha 46x130 cm je ideální, ne menší
  • stabilní konstrukce a dobré dílenské zpracování
  • už se jedná o robustnější stroj, a tedy ne do malých prostor, ale to je od stroje očekáváno, tedy ani není nevýhoda

I když mám produkt krátkou chvíli, jsem spokojen a běžecký pás splnil doposud má očekávání. Doporučuji i podložku 1,2cm která je opravdu nutná.

Acra GB5050

Acra GB5050

Ověřený zákazník Acra Václav Sedlák

Přidáno: 3. dubna 2022

Zakoupeno v Acra

• Krásný a moc dobrý, ale mám ho zatím pár dní, tak uvidíme
inSPORTline inCondi T400i

inSPORTline inCondi T400i

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. dubna 2022

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• síla ventilátoru je nedostatečná

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Karel

Přidáno: 31. března 2022

(naposledy upraveno 29. dubna 2022)

Zakoupeno v inSPORTline.cz

Stroj je velice masivní, kvalitní výrobek. Vřele doporučuji připlatit, nekupovat ošizené výrobky z Číny. Pás využívá celá rodina.

Acra 05-GB4300

Acra 05-GB4300

Ověřený zákazník Acra soky

Přidáno: 31. března 2022

Zakoupeno v Acra

Zatím jsem spokojená - pás jsem koupila pro domácí chůzi, vyhovuje. Jen při přerušované chůzi neukládá parametry. Do paneláku ideální, není velký ani nijak zvlášť hlučný.

inSPORTline Excel Run

inSPORTline Excel Run

Ověřený zákazník inSPORTline.cz haktak

Přidáno: 27. března 2022

• produkt splňuje očekávání
  • montáž jsem zvládla dle návodu sama
  • chod je trochu hlučnější, ale není rušivý
inSPORTline Akamar

Klarfit Pacemaker X3

Ověřený zákazník electronic-star.cz jag

Přidáno: 22. března 2022

Zakoupeno v electronic-star.cz

doporučuji pro lidi,ktrží mají problény s chuzí za špatného počasí

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Ales Dokoupil

Přidáno: 21. března 2022

• Bytelnost
  • skladovatelnost
  • rozměry běhací plochy
  • tichost pásu (pás mám na podložce)
  • integrovaný držák na tablet s USB konektorem zezadu, ze kterého lze tablet napájet, drobnost, ale velmi praktická
  • Youtube a tyto vymoženosti k ničemu, je to napojené na integrované reproduktory, které jsou umístěny z druhé strany ovládacího panelu (a tedy i displeje), takže míří od Vás a během běhání nejsou pořádně slyšet ani na maximální volume
  • HRC trénink nemožný, dodávaný hrudní tepový pás Polar ukazuje nesmysly, chvíli ukazuje cca správně, ale pak tep (při pokračující frekvenci tréninku) padá i na 80-90, což vám začne logicky ještě více nakládat (zrychlovat pás), takže díky nefunkčnosti hrudního pásu HRC trénink nemožný, protože byste jinak zdechli
  • v popisu se mluví o bluetooth, ale BT sluchátka k pásu nepřipojíte (například pro vyřešení výše uvedeného problému s youtube). Můžete si ale připojit sluchátka kabelem, 3,5mm jack tam je.

Vybral jsem si tento pás (oproti jiným pásům v podobné cenové relaci) hlavně kvůli možnosti sledování youtube během tréninku, což se ukázalo jako nesmysl skrz špatně umístěné reproduktory mířící od Vás pryč a taky kvůli HRC tréninku, který je díky nekvalitnímu měření hrudního pásu Polar nemožný.

Jinak je běhací pás jako takový super, ale už bych od něj nečekal HRC tréninky a sledování youtube, možná bych zvolil jiný model, který by tyto "vymoženosti" neměl a tedy mohl být levnější. Ale na klasické běhání je neskutečně tichý a minimalistický, ostatní pásy v podobné cenové relaci mají ovládací panel obrovský, tento je výrazně prostorově menší (ovládací panel) a přitom zobrazení klíčových prvků je naprosto přehledné a v topu.

inSPORTline Lavister

inSPORTline Lavister

Ověřený zákazník inSPORTline.cz DonFurleone

Přidáno: 20. března 2022

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Pás je bytelný,stabilní, krásně tichý chod,užitečné funkce na displeji, dostatečně dlouhý i na běh. Po prvním měsíci používaní bez sebemenšího problému. Jediná drobnost co bych mohl vytknout je pomalé měření pulsu při běhu. Trvá zhruba 30 vteřin než se zobrazí aktuální tep.

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Petr

Acra GB3600

Ověřený zákazník PATRO.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. března 2022

Zakoupeno v PATRO.cz

• Snadné ovládání a zacházení, skladovatelnost
  • Velmi špatný manuál

inSPORTline Hill

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Kabelkový Slon

Přidáno: 16. března 2022

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Stroj je robustní, tichý, nepotřebuje zapojení do el. sítě a cvičí se na něm skvěle.
  • Vhodný pro začátečníky i pokročilé.
  • Vejde se relativně malých prostor.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25