Nejnovější recenze ze sekce Běžecké pásy

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Alena

Přidáno: 16. března 2022

• Super za výbornou cenu

Fajn pás pro domácí použití. Tichý, poměr cena výkon super.

inSPORTline inCondi T50i

inSPORTline inCondi T50i

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Pavel Holec

Přidáno: 16. března 2022

• Stabilní stroj
  • Velice jednoduchá montáž
  • Dostatečně dlouhá a široká běžecká plocha, mám cca 188 cm
  • Možnost koupit na splátky bez navýšení
  • Splňuje očekávání
  • Při rychlosti nad 10 km/h lehce hlučnější, ale s tím jsem počítal

Do rodinného domu bez obav, do paneláku asi jen se vstřícným sousedem.

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Tomáš Kašpar

• Velikost
  • Je třeba podložit tlumícími podložkami, stojí přímo na tvrdých plastových kolečkách. Poté je i poměrně tichý.

Určitě není na běhání, ale na chození úplně ideální

inSPORTline Neblin

inSPORTline Neblin

• spokojenost
Acra GB3600

Acra GB3600

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz smajlo

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• skladný - po složení má na výšku jen 22cm tj se vejde pod postel
  • postačující na domácí cvičení
  • tichý
  • lehký
  • při mých 176cm není dobře čitelný displej, ale veškeré info co potřebuji mám v hodinkách
inSPORTline inCondi T400i

inSPORTline Gilavar

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Taz36

Přidáno: 8. března 2022

Zakoupeno v inSPORTline.cz

Robustní konstrukce a stabilní stroj..

Přidáno: 5. března 2022

• Skvělý stroj

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Anna Krátká

Přidáno: 2. března 2022

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Jednoduchý na obsluhu, nemá zbytečné programy navíc. Pás je pěkně skladný a velkou výhodou jsou vestavěné reproduktory.
  • Nevýhodou je funkce STOP na držadle, stačí se omylem zachytit a hned se vymaže dosavadní výsledek.

Jestliže se chcete prostě rozběhat a trénovat a nejste maratónský běžec, pás poslouží dobře.

Hop-Sport HS-2500LB

• cena, akce
  • skládací
  • je rozměrný a těžký
  • plasty jsou cítit
  • spolehlivost hrudního pásu?

Podcenil jsem rozměry a hmotnost a při výnosu do 4.np.jsme se s partnerkou vyčerpali na doraz - hmotnost pračky, spíše ledničky. Ale nakonec se vleze i za dveře, těžce by to zvládla dívka na obrázcích. Ovšem z toho vyplývají pozitiva pro jeho funkci a snad delší spolehlivost! Sám ho využívám jen na rychlou chůzi (6), abych neztrácel hmotu.
Přidaný hrudní pás se někdy spouští po 15 minutách a hodnoty tepu budou jen orientační...

Reakce značky Hop-Sport

děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu a doporučení našeho produktu, ať Vám spolehlivě slouží co nejdéle.
Přejeme Vám krásný den!
Zákaznická podpora Hop-sport.cz

Přidáno: 1. března 2022

Zakoupeno v inSPORTline.cz

Pás je super - úplně tichý, skladný a na rychlou chůzi, nebo lehký běh úplně dostačující.

Sportago Orion

Sportago Orion

Ověřený zákazník Sportago.cz Jaroslav

Přidáno: 1. března 2022

Zakoupeno v Sportago.cz

Výborný poměr cena výkon. Má vše co jsem hledal. Do interiéru příjemně zapadl.

Lifefit TM3300

Lifefit TM3300

Ověřený zákazník FITHAM Ověřený zákazník

Přidáno: 28. února 2022

Zakoupeno v FITHAM

• Běžící pás máme zatím chvíli, ale jsme spokojení.
inSPORTline inCondi T35i

inSPORTline inCondi T35i

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Veronica

Přidáno: 25. února 2022

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• pás po celé délce (nestane se, že bych šlápla vedle)
  • skladnost (lze zvednout a sám stojí)
  • snadné, rychlé a přehledné ovládání
  • dostačující zdvih pásu (zapotíte se)
  • minimalistický a moderní design / svítí jinými barvami v závislosti na rychlosti
  • není extra hlučný
  • naprosto skvělý na tréninky, když se vám nechce absolvovat cestu někam ven (v zimě a ošklivém počasí známe všichni) :)
  • snadno složitelná madla směrem nahoru, když je zrovna nepotřebujete
  • celkově hezké provedení
  • vyzdvihuji - že to není klasické monstrum, co zabere půlku obýváku, velké plus
  • už po dvou cvičeních začal docela dost skřípat a jsou slyšet všemožně cvakavé-skřípající zvuky
  • mohl by mít dálkové ovládání do ruky na ovládání rychlostí (dotyková tlačítka při zpocených rukou mají nepatrnou odezvu, snad to nebude časem nebezpečné, že bych si včas nestihla zpomalit rychlost)
  • na manipulaci do svislé polohy je to celkem fuška pro ženu
  • mohl by mít o fous lepší odpružení
  • špatně se promazává olejem / pás je opravdu pevný, těžko ho zvednete podle přiloženého návodu abyste dostali olej do středu pásu
  • přiložená aplikace k pásu nefunguje, po načtení QR kódu z pásu hlásí chybu

S tímto pásem jsem spokojená. Používám více jak 14 dní a zdá se, že jeho funkce jsou plně dostačující. Moje představa o pásu byla do bytovky, s ohledem na sousedy pode mnou, tak aby byl odpružený a dělal co nejmenší kravál, byl co nejvíce skladný, který se dá složit a dále cena. Nechtěla jsem extrémně drahý pás i když tato cena (kupovala jsem v lednu 2022 za 25 990,-) byla na mě i tak extrémně vysoká. Tak jsem se po dlouhém rozmýšlení kousla a dala na ,,údajnou kvalitu" a zakoupila na inSPORTlinu. Ale nemohu úplně na 100% tvrdit, že pás na první pohled tedy vypadá extra kvalitně co se materiálů týče. Působí trochu plastově, což ostatně je, kromě koleček, ale překvapivě to zatím drží. Displej je dostačující, po celém předním rámu, vypadá to pěkně, svítí úzký světelný pásek vždy jinou barvou v závislosti na rychlosti běhu / chůze. Tlačítka dotyková, jsou funkční, jen když se více zpotí ruce, je tam nějaká minimální odezva reakce tlačítek, což nevím jestli je bezpečné, ale nic hrozného, problém jsem zatím neměla. Madla jsou celkem pevná, dají se rychle a pohodlně složit nahoru, když vám překážejí. Ale v momentě, kdy se dostanu do mírného klusu 6-7km/h, je pás slyšet i přes tlumící podložku inSPORTline, co jsem pod pás zakoupila. Musím si hodně dávat pozor na to jakým stylem šlapu a spíše běhat po přední části chodidla, protože v bytovce je opravdu hlučný a pokud jste typ, co běhá spíše po patách, tak to opravdu hodně rezonuje a je to hodně slyšet :/ Odpružení nemohu hodnotit při vysokém běhu, nemohu běhat naplno, je to hodně slyšet. V klusu dostačující, ale čekala jsem lepší odpružení, je na mě celkem tvrdý. Ale přišla jsem na to, že v maximálním zdvyhu 12% je to s hlukem a celkově asi i vibracemi o něco lepší. Jen už po dvou cvičeních začal docela dost skřípat. Zatím se na něm pěkně potím a jsem spokojená, dá zabrat.
Co se týče skládání pásu, slečna z ilustračního obrázku inSPORlinu se tváří celkem nadšeně a pás složila s grácií. Ovšem z vlastní zkušenosti musím říct, že nejsem žádná 50kg slečna a nějakou sílu mám a i tak mám co dělat, abych ho sama dostala do svislé polohy. Jestli jste drobná malá slečna do 60kg, obávám se, že s tím budete dost zápasit. Přeci jen musíte zvednout do úrovně své hlavy/ramen 62kg ze země. Takže taky dobrý postřeh si myslím pro někoho, kdo o tomto nic neví tak jako jsem nevěděla já.
Co se týká kvality pásu v poměru k ceně, myslím si, že je cena zbytečně přestřelená a pás by mohl být o pár tisíc levnější za to, jak vypadá. Možná jsem za tu cenu čekala něco víc, možná jsem zbytečně náročná, nevím, když jsem viděla o mnoho tisíc Kč levnější pásy, které vypadaly dobře a i technicky skoro srovnatelné. Možná se platí za značku, možná za design, kdo ví, jedno je jisté - je pěkný designově a minimalistický (možná ta cena), což jsem také chtěla. Není to ten velký obří mohutný stroj, co vám zabere půlku obýváku, což je pro mě dobře. Jako celek jsem s pásem spokojená a i když na něm v bytovce nemůžu úplně sprintovat, na mírný klus a rychlejší chůzi je skvělý, i když vím, že se z něho dá vytáhnout mnohem, mnohem víc.

Sportago Gemini plus

Sportago Gemini plus

Ověřený zákazník Sportago.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. února 2022

Zakoupeno v Sportago.cz

• Dodavatel ihned poslal servis a poškozené části vyměnil
  • Výrobek přišel mírně poškozen

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Josef

Zakoupeno v inSPORTline.cz

Velmi jednoduchá montáž a uvedení do provozu. Splnil veškeré očekávání. Doporučuji

Acra GB3900

Acra GB3900

Ověřený zákazník eFitness.cz Registrovaný uživatel

Zakoupeno v eFitness.cz

Vyhovuje domácímu prostředí za dobrou cenu,

Lifefit TM7100

Lifefit TM7100

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Pavel

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• poměr kvalita - cena

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

Trinfit Gara T300i

Trinfit Gara T300i

Ověřený zákazník FITHAM Martin

Přidáno: 23. února 2022

Zakoupeno v FITHAM

• Jednoduchá montáž - zvládne každý, součástí balení veškeré potřebné nářadí
  • dobrá konstrukce, tichý chod
  • návod k obsluze srozumitelný a v češtině
  • spousta přednastavených programů a úrovní zátěže
  • naprostá spokojenost

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25