Sportago Polaris

Pokud chcete hlavně chodit nebo mírně klusat, s Polaris vás tento pohyb bude bavit, protože pás dosahuje max. rychlosti 10 km/h. Je extrémně skladný.    TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ NA...
11 990 Kč

49.5 kg

• pěkný vzhled
    • dobré zpracování
    • cena, výkon - za mě ok

Splňuje přesně to, co jsem si představovala.
    Denně 60min rychlé chůze 7,5 - 8km/h, rozměry běžecké plochy na mou výšku 177cm akorát, jednoduché ovládání.
    Hlučnost neřeším, nebydlíme v paneláku, ale mně se zdá celkem tichý.
    S nákupem jsem spokojená i díky dobrému vysvětlujícímu popisu na eshopu, protože díky tomu jsem koupila tento pás a jsem za to ráda.

Vše OK

Celková vzdálenost
Měření tepové frekvence
49.5 kg

TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ NA ZAČÁTEK

Polaris se narodil pro rychlou chůzi a lehký běh. Větší zápřah mu nedávejte, jedině tak s vámi bude držet tempo. Polaris má střídmý design, precizní zpracování a intuitivní ovládání. S Polarisem okamžitě sladíte každý krok. O Polarisu můžeme říct, že je to typicky ženský stroj, protože je extrémně skladný a žena ho zvládne…

• pěkný vzhled
    • dobré zpracování
    • cena, výkon - za mě ok

Splňuje přesně to, co jsem si představovala.
    Hlučnost neřeším, nebydlíme v paneláku, ale mně se zdá celkem tichý.

Vše OK