Spokey Even 2

Rozměry
154.5 x 69 x 17 cm
27 kg

• , zakoupeno v Manvel.cz

• Velmi stabilní běžecký pás. Jednoduchá instalace, stačí zapojit do zásuvky. Používám především na chození , ale dá se na něm i běhat. Po cvičení se jednoduše sklopí a nikde nepřekáží.

Je dost těžký. Ale to vyvažuje to že je stabilní.

• vše
    • žadná

Za mě skvělý stroj do malého bytu, má i kolečka, takže ho po skončení schovám pod postel raz dva. Zkouším ho teprve 14 dnů, ale jsem nadšený. Všechno pracuje jak má a neděla ani hluk. Pás má i vychytávku, že když se pohnu na páse více dopředu tak sám zrychlí a když jdu více vzad, tak naopak ubere na rychlosti. Ovladač vyzkoušený a také reaguje pěkně. Ale už jsem si zvykl na to ovládání tělem. Používám ho na rychlou chůzi, abych měl každý den nějaký pohyb. Všechno v pořádku. Děkuji za rychlé dodání.

• snímač rychlosti funguje skvěle
    • dobrá cena s porovnáním konkurence
    • stabilní
    • skvělé rozměry pro skladování
    • dálkové ovládání funguje bez problému
    • tichý
    • zatím nevím

Balík mi byl doručen až ke dveřím. Není potřeba nic instalovat, jen jsem ho rozbalila a byl připravený k použití, takže za mě super. Pás je spíše pro rychlou chůzi nebo mírný běh, což je pro mě v mém věku naprosto dostačující. Je to stroj, který jsem hledala, protože mám opravdu malý byt a potřebuji se každý den hýbat, takže svůj účel splňuje na 100%. Je jednoduchý na ovládáni, a řekla bych, že je o dost levnější než v jiných obchodech konkurenční stroje, které mají ve srovnání stejné nebo podobné parametry. Je velmi tichý, takže doma neruším ani sousedy. Za mě perfektní!

Typ
Rozměry
154.5 x 69 x 17 cm
27 kg

BĚŽECKÝ PÁS SPOKEY EVEN 2, snímač rychlosti, Bluetooth, dálkové ovládání
Jediný běžecký pás se snímačem rychlosti!

Moderní design a vynikající parametry – to je elektrický běžecký pás Spokey EVEN 2. Ideální volba pro každého, kdo ocení nejvyšší kvalitu. Běžecký pás je perfektním řešením pro všechny kardio nadšence, kteří chtějí trénovat v pohodlí domova.

Promyšlený design
Díky modernímu vzhledu a klasickým barvám EVEN 2 perfektně hodí do každého interiéru. Díky svým kompaktním rozměrům jej můžete po ukončení cvičení snadno skrýt třeba pod postel. Při každodenním používání jsou užitečná také vestavěná transportní kolečka pro snadnou manipulaci.

Co vás určitě ohromí je SENZOR KONTROLY RYCHLOSTI – Co to znamená? Pokud běžíte na páse více vpředu, rychlost se zvýší, pokud se naopak posunete více dozadu, rychlost se sníží. Svou rychlost můžete mimo jiné ovládat pomocí praktického doplňku, a to dálkového ovládání.

Přehledná konzole s Bluetooth vám umožní průběžně kontrolovat parametry tréninku, jako jsou čas, vzdálenost, rychlost či kalorie. Zařízení má systém tlumení vibrací S.A.S., který eliminuje vibrace přenášející se do běžeckého pásu při běhu, čímž zvyšuje komfort užívání a snižuje zátěž kloubů. Navíc je jeho provoz velmi tichý, takže svým tréninkem nebude rušit ani sousedy. Pro větší bezpečnost má běžecký pás Spokey EVEN 2 protiskluzovou strukturu pásu.

Pro náročné vyžadující rozmanité, pohodlné a efektivní cvičení máme řešení – aplikaci Gfit!  Přeneste do svého chytrého telefonu nebo iPodu pomocí stažené aplikace všechny parametry tréninku. Monitorujte svůj běh a vyvoďte z toho výsledky! Je to velmi snadné – k běžeckému pásu se připojíte bezdrátově, pouze přes Bluetooth!

Parametry:
senzor rychlosti
systém tlumení vibrací
tichý provoz
protiskluzový povrch pásu
vestavěná kolečka pro snadnější manipulaci
váha netto: 27 kg
váha brutto: 32 kg
záruka: 2 roky
certifikáty: CE, Rohs

• , zakoupeno v Manvel.cz

Je dost těžký. Ale to vyvažuje to že je stabilní.

• vše
    • žadná