Klarfit Pacemaker X1

26 kg
Použití
domácí

• , zakoupeno v Electro World

Pás funguje tak, jak jsem očekávala. Pokud nebude poruchový, je to přesně to, co jsem chtěla. Zatím jsem velmi spokojená.

• , zakoupeno v Vegaonline

• Nemůže se nastavit sklon

S běžeckým pásem jsme spokojeni, i když nejde nastavit sklon, ale to jsme věděli. A myslím, že pás je spíš jen na rychlou chůzi, běh nevím, jak by stroj zvládl. Ale pořídili jsme si ho hlavně kvůli rychlochuzi, takže za nás spokojenost.

• Snadná manipulace,spolehlivost.

75 x 115 x 125 cm
26 kg
Použití
domácí

Zařízení Klarfit Pacemaker X1 Vás správným tempem přivede do světa běžeckých pásů. Díky nastavitelné rychlosti, šikovným funkcím a ergonomickému designu jsou sportovní úspěchy na dosah.

Je jedno, zda chcete zůstat fit nebo zhubnout. Běžecký pás Vám nabízí optimální trénink ve vnitřním prostředí. Jeho přehledný LCD displej s modrým podsvícením Vás zásobuje při každém cvičení důležitými tréninkovými informacemi, jako jsou například vzdálenost, spotřeba kalorií a čas.

Zařízení Pacemaker X1 od společnosti Klarfit má velkou běžeckou plochu o rozměrech 34 x 100 cm a protiskluzové plochy. Běžecký pás má pojistku s magnetickým čipem, která slouží jako ochrana před poraněními, která se upevňuje na oblečení. Když se magnetický čip vzdálí od ovládací sekce, pás se okamžitě zabrzdí.

Pro praktické uložení lze běžecký pás díky mechanismu s hydraulickým válcem snadno sklopit nahoru, takže pro zařízení snadno najdete vhodné místo pro uskladnění i v menších místnostech a zůstává vždy připravené pro použití. Díky kolečkům je jednoduché zařízení přemístit. Gumové podložky na spodní straně chrání citlivé povrchy před poškozeními.

• , zakoupeno v Vegaonline

• Nemůže se nastavit sklon

• Snadná manipulace,spolehlivost.
  • , zakoupeno v electronic-star.cz

Za ty peníze je super, úplně stačí.

• Cena-výkon
  • , zakoupeno v Electro World

Jednoduchá montáž, v balení vše v pořádku včetně klíčů na upínání, jednoduchá obsluha, hezký vzhled, funguje bez problémů, přehledné funkce na displeji.

• supr

• Funkční