inSPORTline inCondi T20i

inSPORTline inCondi T20i

14 990 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z inSPORTline.cz

Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma97 % • 40 951 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma97 % • 4 258 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma100 % • 1 726 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaDárekZdarma95 % • 13 913 recenzíDalší informace

• Možnost chůze či běhu za každého počasí

• Dobrá cena
    • Velmi skladný
    • Nelze spustit pauzu

S pásem jsem absolutně spokojena . Je malý,takže nezabere moc místa. Mám ho dva měsíce a běhám ob den 40 minut a furt mě to baví.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

Přesně splnil to, co jsme od něj očekávali (velice skladný). Zatím moc neodzkoušen. Ale už se těšíme na pravidelný trénink v roce 2023.

Typ
131 x 73 x 124 cm
40 kg
Použití
domácí

Tichý, kompaktní a vždy připraven k akci - běžecký pás inSPORTline inCondi T20i si zamiluje každý, kdo chce doma trénovat, i když zrovna nemá místa nazbyt! Díky unikátní konstrukci je pás ve složeném stavu pěkně kompaktní, takže se pro něj snadno hledá úložný prostor. Neznamená to ale, že si na něm pořádně nezatrénujete - právě naopak! Stroj v sobě skrývá hned 12 přednastavených programů a 3 cílové programy k tomu! A protože patří do řady trenažerů inCondi, jeho největší výhoda spočívá v propojení s chytrým zařízením.

Díky Bluetooth přijímači stroj propojíte hned se dvěma mobilními aplikacemi - Kinomap a ZWIFT - ve kterých můžete sledovat dlouhodobé trendy svého tréninku, vyzkoušet virtuální závody s jinými uživateli nebo se vydat na přednastavené trasy doprovázené videem. Abyste vše mohli pohodlně sledovat, hned nad panelem displeje najdete praktický držák na tablet nebo telefon. Přes Bluetooth si navíc po spárování s telefonem můžete přehrávat svou oblíbenou hudbu - složí k tomu praktický vestavěný reproduktor!

Ovládání stroje probíhá rychle a intuitivně, takže můžete začít trénovat prakticky okamžitě. Na jednoduchém podsvětleném displeji pak uvidíte všechny naměřené hodnoty, jako jsou rychlost, vzdálenost, spálené kalorie nebo doba trvání tréninku. Zajímavým ukazatelem je také celkový počet kroků. Díky čidlům v postranních madlech si navíc můžete změřit i svou aktuální tepovou frekvenci.

Klíčové vlastnosti:

• kompaktní konstrukce, která šetří místo
  • tichý a plynulý chod
  • rychlá a jednoduchá montáž
  • možnost propojení s aplikacemi skrze Bluetooth
    • Zwift (Android 7.0+/ iOS 9.0+) a pomocná aplikace Zwift Companion (Android 7.0+/ iOS 9.0+) pro ovládání stroje z mobilu
    • trénink formou hry ve 3D virtuálním prostředí
    • nastavení cílů a vytvoření tréninkového plánu
    • možnost komunikace s ostatními uživateli online
    • vytvořte si vlastního avatara, který vás bude na obrazovce zastupovat
    • aplikaci lze propojit s Apple Health, Strava, Training Peaks, Garmin Connect, Adidas Training, Map My Fitness, Today's Plan
  • Kinomap (Android 5.0+/ iOS 9.0+)
    • přednastavené trasy, ze kterých je přehráváno video
    • při volbě typu stroje zvolte Treadmill a jako značku stroje vyberte FitShow
    • převážná část obsahu aplikace je zpoplatněná
  • jelikož tento model nemá funkci zdvihu běžecké plochy, do tras se změnami převýšení se tento parametr nepromítnevyzkoušejte kompatibilitu aplikací s vaším mobilním zařízením předem
  • pro správnou funkci aplikací mějte povolené a zapnuté WiFi, Bluetooth a GPS (určování polohy)
  • inSPORTline není vývojářem zmíněných aplikací a nepřejímá zodpovědnost za případné chyby či nekompatibilitu aplikací (v případě problémů jsme však ochotni pomoct)
  • USB port pro nabíjení mobilu/tabletu
  • možnost přehrávat hudbu přes Bluetooth (pomocí integrovaného reproduktoru)
  • bezpečnostní klíč
  • stojan na tablet
  • počítač zobrazuje: vzdálenost, čas, kalorie, kroky, rychlost, tepovou frekvenci

Technický popis:
výkon motoru 1 HP rozměry běžecké plochy 120 x 40 cm zdvih běžecké plochy (sklon) bez zdvihu počet stupňů sklonu běžecké plochy *** maximální sklon běžecké plochy *** rychlost 1 - 12 km/h vhodný i pro chůzi maximálně 2 hodiny nepřetržité chůze při 6 km/h poté vhodná alespoň 15 minutová pauza celkový počet programů 15 přednastavené programy 12 uživatelské programy 0 HRC program ne manuální program ano snímače tepové frekvence ano držák na lahev ne stojan na tablet ano transportní kolečka ano systém vyrovnání nerovností ano odpružení ne bezpečnostní brzda ano přijímač hrudního pásu ne hrudní pás součástí balení ne audio vstup přes Bluetooth sklápěcí konstrukce ano celkové rozměry stroje v131 cm x š73 cm x d124 cm rozměry ve sklopeném stavu v33 cm x š73 cm x d144 cm rozměry balení d172 cm x š78 cm x v28 cm maximální nosnost 120 kg hmotnost 40 kg zdroj napájení 220V - 240V kategorie HC (dle EN957) použití domácí

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Dokumenty

• Možnost chůze či běhu za každého počasí

• skvělý, skladný, s aplikací na mobil dokonalý
    • maličko hlučnější

nejlepší nákup za poslední dobu

• Dobrá cena
    • Velmi skladný
    • Nelze spustit pauzu

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Skladnost, cena, jednoduchá obsluha, rozměry
    • Hlučnost, chybí odpružení
    • Není možnost pauzy, při stopce se vymažou všechny údaje
    • Nastavené programy jsou celkem nelogické

Jedná se o velmi jednoduché zařízení. Chybí odpružení, možnost nastavení sklonu, pauza a možnost nastavení vlastního programu. S tím jsem počítala dle popísu pásu již při nákupu. Nastavené programy byly překvapením - počítala bych, že autor použil hlavu a nezadá rychlost 2 u pásu s nízkým výkonem motoru a tedy předpokladem zahřívání - začala bych tak rychlostí 5...., ale budiž - nastavuji si vše manuálně. Hledala jsem pás, který bude hlavně skladný (což tento opravdu je) a bude mít kratší běhací plochu (což tento má - pro výšku 164 cm a váhu 50 kg je akorát). Hlučnost asi odpovídá tomu, že pás není odpružený - při běžném ruchu v paneláku v odpoledních hodinách do max 20 hodin ale naprosto nevadí (koberec + gumová podložka). Zatím využíváno téměř denně po cca 45-60 minut a v pohodě. Za ty peníze - může být... Uvidíme, jak dlouho vydrží...

• skladný
    • jednoduchá instalace
    • přenosný
    • potřebuje málo prostoru

Pás jsem si vybrala hlavně z důvodu nedostatku času kvůli práci, z které chodím pozdě večer a než obstarám děti už nestíhám běhat nebo chodit venku. Má základní nastavení a pár přednastavených programů, takže pro mě dostatečné. Hlavně máme malinkou ložnici a uvítala jsem proto jeho skladnost. I když váží kolem 40 kg, lze s ním dobře manipulovat. Je tichý a má poličku na tablet nebo mobil, kde si pouštím seriál na zkrácení chvilek. Určitě přístroj doporučuji pro nenáročné spotřebitele a udržení dobré fyzičky.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Skladny, 12 programů pro chůzi/běh, držák na telefon či tablet, propojení s telefonem, poslech muziky...

• skladný
    • cenově dostupný
    • poměrně tichý
    • přehledný displej
    • zatím žádná

Dlouho jsem zvažovala, jaký pás zvolit a nelituji. Pás je skladný, dá se s ním dobře manipulovat a je poměrně tichý. Navíc za tuto cenu opravdu super volba!

• Běžecký pás jsem již dlouho chtěla, a proto jsem si velmi často prohlížela různé nabídky a zvažovala tu nejlepší. Nakonec jsem objevila tento, který byl za rozumnou cenu a hlavně v našem malém bytě se dá snadno složit. Již po prvním použití jsem nadšená, protože mohu sportovat z pohodlí domova, vše důležité mi přiložený panel spočítá a ještě navíc mohu k tomu poslouchat hudbu. Cvičící program jsem propojila s aplikací.
    • Výhoda je také ta, že pás je vcelku tichý.
    • Zatím jsem na nic nepřišla.
  • , zakoupeno v inSPORTline.cz

• skladná, funkce dostačující, cenově dostupná
    • měří tepovou frekvenci
    • Jako o vše se musíme starat. Pro ženu je údržba možná nepohodlná. Zatím u produktu vidím jen výhody.

Produkt mám na doporučení mých dvou kolegyň, které ho mají již delší dobu. Ještě za vyšší cenu. Stále jim funguje, jsou spokojené. A hubnou! Po 10 km denně :-). Nejsem náročná. Pořídila jsem si ho z důvodu časového vytížení s děckem. Nemám možnost běhat pravidelně venku jak jsem byla zvyklá. Běhala jsem převážně po rovině (nemáme kopce) kvůli kondičce, tudíž nemám potřebu různých funkcí. Stačí mi jen běžet, případně upravit rychlost a poslouchat hudbu. Skvělá je skladnost z důvodu malého prostoru. Ještě jsem neměla možnost produkt plně zkusit. Obsadila mi ho hned rodina :-). Celkově jsem volila produkt díky dlouhodobější spokojenosti mých kolegyň, skladnosti a ceně. Běžící pás doporučuji dál i já.